خدمات ما

مشاوره تخصصی برای مسائل مربوط به ADD و ADHD

صفحه پرداخت

دریافت مشاوره تخصصی برای مسائل مربوط به ADD و ADHD می تواند بازی را تغییر دهد. یک مشاور با تجربه می تواند به شما در درک علت اصلی علائم کمک کند، مکانیسم های مقابله ای مفیدی را ارائه دهد و شما را به سمت گزینه های درمانی موثر راهنمایی کند. آنها با شما همکاری خواهند کرد تا نقاط قوت و چالش های منحصر به فرد شما را کشف کنند، و استراتژی های شخصی سازی شده ای را ارائه می دهند که می تواند به شما در مدیریت علائم خود در مدرسه، محل کار یا خانه کمک کند.

روانپزشک حضوری

یک روانپزشک در هنگام مواجهه با ADHD می تواند یک زندگی را تغییر دهد. آنها اساساً مانند ابرقهرمان شخصی شما هستند و با شما کار می کنند تا مغز منحصر به فرد خود را درک کنید و یک برنامه درمانی شخصی ایجاد کنید که می تواند به کاهش علائم ADHD کمک کند. با تخصص و پشتیبانی آن‌ها، به داروهای پیشرفته، درمان‌های رفتاری و سایر منابعی دسترسی خواهید داشت که می‌توانند در مدیریت این وضعیت عصبی پیچیده تفاوت ایجاد کنند.

روانپزشک آنلاین

روانپزشکان آنلاین برای کمک به افراد مبتلا به ADHD در مجله بیش فعالی حضور دارند. دیگر لازم نیست خانه خود را ترک کنید یا حضوری برای قرار ملاقات داشته باشید. با روانپزشکی آنلاین، می توانید با یک متخصص بهداشت روان دارای مجوز با آسودگی در خانه خود ارتباط برقرار کنید. این به ویژه برای افرادی که ممکن است به روانپزشک محلی دسترسی نداشته باشند یا قرار ملاقات های مجازی را ترجیح می دهند مفید است. روانپزشکی آنلاین امکان تشخیص از راه دور و گزینه های درمانی مانند مدیریت دارو، جلسات درمانی و موارد دیگر را فراهم می کند.

روانشناس

ما روانشناسان آنلاین داریم که در کمک به افراد مبتلا به ADHD تخصص دارند. این متخصصان سلامت روان برای ارائه جلسات مشاوره و درمان مجازی برای افرادی که با اختلال کمبود توجه/بیش فعالی زندگی می کنند آموزش دیده اند. با استفاده از قدرت فناوری، این روانشناسان می توانند با بیماران از هر نقطه در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و تخصص آنها را در دسترس تر و راحت تر کنند.