کوچینگ بیش فعالی

کوچینگ بیش فعالی

 

کوچینگ بیش فعالی یک زمینه نسبتاً جدید است که در سالهای اخیر برجسته تر شده است. کوچینگ مداخله ای است که مکمل دارو و سایر جایگزین های غیر دارویی است. کوچینگ بیش فعالی به عنوان یک مداخله ای عملی است. مداخله ای که به طور خاص آسیب های اصلی بیش فعالی/ نقص توجه را هدف قرار میدهد. چیزهایی مانند برنامه ریزی ، مدیریت زمان ، تعیین هدف ، سازماندهی و حل مشکلات را هدف قرار می دهد.

این کوچینگ بیشتر برای دانشجویان و بزرگسالان استفاده می شود. اما برخی از برنامه ها برای نوجوانان مبتلا به بیش فعالی/ نقص توجه نیز ارائه شده است.

شما برای شرکت در برنامه های Coaching کلینیک بیش فعالی ایران میتوانید فرم زیر را پر کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل میکنند.

برنامه های کوچینگ برای کودکان و نوجوانان ممکن است نیاز به تمرکز بر کار همزمان یا انحصاری با والدین داشته باشد. برای اینکه بتوانند بهتر درک کنند و به فرزند خود در مقابله با بیش فعالی/ نقص توجه کمک کنند. البته برنامه های کلینیک ما برای افراد +18 سال ارائه میشود.

کوچینگ بیش فعالی چیست؟

کوچ های بیش فعالی به طور مشترک با مراجعه کنندگان خود که دارای علائم بیش فعالی/ نقص توجه هستند برای رفع نیازهای خاص و اهداف شخصی کار می کنند. اکثر برنامه های کوچینگ بیش فعالی در حال حاضر زیر بنای بیولوژیکی این اختلال را در رسیدگی به علائم اصلی این اختلال (مثل بی توجهی ، بیش فعالی و تکانش گری) تایید می کنند. با این حال ، کوچینگ ADHD مشکلات تحصیلی ، شغلی ، احساسی و بین فردی را که در نتیجه این علائم ظاهر می شود ، برطرف می کند و به مراجعان کمک می کنند تا راه هایی برای غلبه بر این چالش ها بیابند. از طریق کمک و حمایت فردی یا گروهی ، کوچ ها به افراد دارای اختلال ADHDکمک می کنند تا بر روی جایی که اکنون هستند ، جایی که می خواهند باشند و چگونه می توانند به آنجا برسند تمرکز کنند.

کوچینگ بیش فعالی

 

مراجع زیر ، برای مشاورین و کوچ های کلینیک بیش فعالی ایران مدرک کوچینگ صادر کرده اند :