خدمات مجله بیش فعالی ایران

در حال حاضر، مجله بیش فعالی ایران افتخار این را دارد که به صورت آنلاین خدماتی مثل تشخیص ، مشاوره و کوچینگ بیش فعالی را به صورت تخصصی انجام دهد.

دلایل انتخاب ما

در زیر ، بعضی از نقاط قوت خود نسبت به سایر کلینیک ها را بر خواهیم شمرد :

کلینیک بیش فعالی ایران

مشاوره تخصصی بیش فعالی و نقص توجه

بر خلاف تمام کلینک های مشاوره که نیم نگاهی به مقوله بیش فعالی/نقص توجه دارند، کلینیک بیش فعالی ایران به صورت تخصصی اقدام به مشاوره در این حوزه میکند. مشاورین و روانشناسان ما نیز تماما در حوزه بیش فعالی/نقص توجه متخصص بوده و بعضی از آنان نیز به این اختلال مبتلا هستند.

کوچینگ حرفه ای با متد های بین المللی

کوچ های متخصص ما ، با دارا بودن مدارک کوچینگ از موسسات بین المللی، آماده ارائه خدمات کوچینگ به افراد بالای 18 سال هستند. اگر از خدمات کوچینگ مطلع نیستید ، صفحه کوچینگ بیش فعالی را ببینید.

کلینیک بیش فعالی ایران

آنلاین بودن، یعنی خدمات به وسعت جهان

از مزایای مشاوره آنلاین میتوان به راحتتر بودن مراجعه کننده برای ابراز مشکلات و خواسته ها اشاره کرد. همچنین متمرکز بودن در یک شهر امکان دسترسی بقیه هم وطن های عزیزمان را محدود میکند. پس آنلاین بودن میتواند پلی باشد برای برقراری ارتباط با تمام بیش فعالان عزیز در سراسر جهان

هزینه مقرون به صرفه و اقتصادی

متاسفانه اکثر بزرگسالانی که به اختلال بیش فعالی / نقص توجه مبتلا هستند، بخاطر عوارض این اختلال از نظر مالی قوی نیستند. از این رو کلینیک بیش فعالی ایران هزینه های مشاوره و کوچینگ را نسبت به باقی موسسات و مراکز مشابه پایینتر در نظر گرفته است.

کلینیک بیش فعالی ایران
کلینیک بیش فعالی ایران

متد ها بین المللی با مدارک جهانی

اکثر مشاورین و روانشناسان ما دانش آموخته کشورهای اروپایی بوده و مدارک جانبی کوچینگ یا بیش فعالی را از موسسات بین المللی کسب کرده اند. شما میتوانید لیست مدارک و گواهینامه های مشاورین ما را از اینجا ببینید.

آخرین مطالب سایت

شما میتوانید آخرین مطالب وبسایت ما را در این قسمت مشاهده کنید :